FAQ

Czy posiadają Państwo cennik zaprezentowanych usług oraz technologii?

Nie, każda usługa oraz prace projektowe rozpatrywane są indywidualnie. Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania danego zagadnienia oraz nakładu czasowego niezbędnego do wykonania szczegółowych analiz. W celu uzyskania wyceny nowego tematu prosimy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w sekcji kontakt.

Jak długo trwa wycena nowego tematu?

Termin złożenia oferty zostanie podany po wstępnym zapoznaniu się ze stopniem skompilowania Państwa zapytania. Dokładny termin zostanie podany przez inżyniera prowadzącego Państwa temat drogą mailową lub telefoniczną.  

Czy posiadają Państwo gotowe schematy rozwiązań konstrukcyjnych?

Nie, w celu złożenia Państwu najlepszej oferty, dopasowanej do warunków gruntowo-wodnych oraz charakteru pracy konstrukcji do każdego tematu podchodzimy indywidualnie szukając najbardziej optymalnego rozwiązania.  

Czy konstrukcje oporowe muszą być pionowe tzn. o kącie nachylenia równym 90 stopni?

Nie, materiały geosyntetyczne dają możliwość formowania konstrukcji oporowych o różnym kącie pochylenia.

Czy konstrukcje oporowe mogą mieć inne oblicowanie niż bloczki betonowe?

Tak, bloczki betonowe są jednym z wielu elementów licujących. Jako firma projektowa możemy zaprojektować oblicowanie dostosowane do wymagań inwestora, dostosowując się do Państwa potrzeb. Więcej informacji o systemach oblicowania w sekcji mury oporowe.